P.K. İzle Türkçe Dublaj Film 1080p
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.2 IMDB Puanı 59 Görüntülenme

P.K. İzle Türkçe Dublaj Film 1080p

P.K. şehrin sembollerinden biri haline gelmiştir. Sorduğu sorular her ne kadar bazı insanlar tarafından saçma bulunsa da sabırla yanıt almaya devam eder ve kısa sürede çok sayıda arkadaş ve dost kazanır. Onun sorduğu soruların temelinde insanların kendini sorgulaması yatmaktadır ve onun sayesinde insanlar düşünmeye başlar. Bir çocuk kadar masum bakışları birçok insanı etkisi altına almış ve düşünmeye sevk etmiştir.
Maneviyatı her daim yüksek olan P.K çok sayıda insanın sevgisini kazanmış ve artık şehir, mutluluktan kanatlanmak üzere olan bir meleğe dönüşüvermiştir. İnsanlar onun gibi düşünmeye ve sormaya başlar ve birçok kişi onun gibi hareket ederek mutlu olabileceğine karar verir.
Şehirde büyük bir huzur hakimdir ve insanlar birbirine saygı duymaya başlar. Aşklar daha güçlü yaşanır ve her şey bir anda yoluna girmiştir. O, bir şehrin kahramanı gibidir ve çok sayıda insan tarafından örnek alınmaktadır. Etkileyici bakışları ve masum tavırları ile sizlere de öğretecek çok fazla şeyi var öğrenmeye hazırsanız bu 1080p filmi arşivlerinize dahil edebilirsiniz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  PK

  Yayın Tarihi:

  19 Aralık 2014

  Senaryo:

  Rajkumar Hirani, Abhijat Joshi

  Ödüller:

  2 ödül & 12 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?