Kolombiyalı: İntikam Meleği – Colombiana (2011)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 461 Görüntülenme

Kolombiyalı: İntikam Meleği – Colombiana (2011)

1992… Kolombiya… 9 yaşında olan Cataleya, anne ve babasının kendi gözleri önünde öldürüldüğünü görür ve bu psikoloji ile yaşamak zorundadır. Öldürülmekten kıl payı kurtulan Cataleya, bir süre sonra gangster olan amcası ile birlikte ABD’ye yerleşir. Buraya sığınmacı olarak yerleşen amca ve yeğen, hayatlarına normal bir şekilde devam etmektedir ancak 15 yıl sonra Cataleya artık bambaşka biri haline gelecektir.

Anne ve babasının öldürülmesini gözleriyle görmesi sonucu hiçbir zaman unutmamış ve artık onların katillerine ulaşmak için o da bu pislik yolu tercih edecektir. Amcası için çalışmaya başlara ve bataklığın içine girer. Her öldürdüğü insanda bir iz vardır ve anne ve babasının katillerine de bir mesaj bırakır.

Orkideler onun için değerlidir ve her öldürdüğü insan üzerine bir mesaj niteliği taşıyan orkideler bırakır. Onun tek amacı anne ve babasının katillerine ulaşmaktır ve bu amacına ulaşması için amcası da ona yardım etmektedir. Büyük bir sabırsızlıkla onun amacına ulaşıp ulaşamayacağını bekliyor ve bu güzel Kolombiyalı İntikam Meleğinin filmini siz değerli sinema severler ile de paylaşıyoruz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Colombiana

  Yayın Tarihi:

  26.08.2011

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?