Kar Küreyici İzle Türkçe Altyazılı 720p
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 42 Görüntülenme

Kar Küreyici İzle Türkçe Altyazılı 720p

2031 yılında küresel ısınmanın önüne geçmek ve insanlığı kurtarmak adına yapılan deney ne yazık ki büyük bir felakete yol açmış ve insanların hayatını mahvetmiştir. Dünya yeniden buzul çağına geri dönüş yapmış ve bölge halkı da yaşantılarına normal bir şekilde devam edebilmek adına bir tren vagonunu tercih etmiştir. İnsanlar bu vagonda bir araya gelmek yerine yöneten ve yönetilen olarak gruplara ayrılmıştır.
Ön vagonda yöneten kesimi, arka vagon ise yönetilen ve sürekli ezilen bir kesimi temsil etmektedir. Bir süre sonra ezilen kesim ayaklanmış ve artık bu ayrımcılığa son vermenin zamanının geldiğini düşünmeye başlamıştır. Bu ayaklanma büyük bir kavga ve büyük bir tartışmayı da beraberinde getirecek ve belki de insanlığın kıyameti olacaktır.
Yapılan büyük hata ve gerçekleşemeyen deney ile birlikte artık insanlar da birbirine düşman hale gelmiş ve düzen sağlanamaz olmuştur. Bu etkileyici kar küreyici filmi sizler de sitemiz aracılığı ile arşivlerinize ekleyebilir ve hd görüntü kalitesi ile film keyfinizi de bu vesileyle tatmış olacaksınız.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Snowpiercer

  Yayın Tarihi:

  11 Temmuz 2014

  Senaryo:

  Joon-ho Bong, Kelly Masterson, Joon-ho Bong, Jacques Lob, Benjamin Legrand, Jean-Marc Rochette

  Ödüller:

  19 ödül & 94 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?