Bana Bir Soygun Yaz İzle Full HD Tek Parça
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.9 IMDB Puanı 469 Görüntülenme

Bana Bir Soygun Yaz İzle Full HD Tek Parça

Sıradan bir iş için Ankara’ya gitmek üzere olan Onur’a, bir şekerleme paketi teslim edilir. Bu paket ilk başlarda sıranda bir şekerleme paketi gibi görünmektedir ancak filmin ilerleyen bölümlerinde aslında hiç de sıradan olmadığını hep birlikte göreceğiz. O gün sevgilisinin kendisini aldattığını öğrenen Leyla, onun tüm eşyalarını yakar ve yakılan eşyalar arasında şekerleme paketi de yer almaktadır.
Olaylar başlıyor ve Onur bir depoya götürülüyor. En yakın arkadaşı ile birlikte büyük bir sorgu süreci başlıyor ancak her ikisi de ne olduğu hakkında herhangi bir şekilde fikir sahibi değildir. Kendisine teslim edilen paket sorulduğunda vereceği cevap ise bu sorgunun uzamasına neden olacaktır. Paketin yandığını söyleyen Onur, bir süre sonra garip bir oyunun içinde yer aldığını öğrenecektir ve paketin içinde yüklü miktarda para olması da onları bu işin içinden çıkılmaz bir duruma sürükleyecektir.
O paketi geri getirmek mümkün değildir ancak mutlaka bir çıkış yolu olmalı ve kahramanlarımız da bu çıkış yolunu bulmak için mücadele vereceklerdir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Bana Bir Soygun Yaz

  Yayın Tarihi:

  14 Aralık 2012

  Senaryo:

  Inci Uluçay

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?