Baba 2 – The Godfather 2 (1974) Full İzle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
9.0 IMDB Puanı 23 Görüntülenme

Baba 2 – The Godfather 2 (1974) Full İzle

Genç Vito, 1910’lu yıllarda New York’a göç eder. Corleone ailesinin geçimini sağlamak ve onlara en iyi şekilde destek olmak adına kendine bir iş bulur ve yavaş yavaş önlenemez bir yükselişe geçer. Michael ise 1950’li yıllarda ailesinin işlerine yardım etmek ve bir şekilde düzlüğe çıkmak için Las Vegas ve Küba arasında git geller yaşamaktadır.
Serinin ikinci filmi de en az ilk filmi kadar etkileyici bir senaryoya sahip! Ailenin büyümesi önlenemez bir hal almış ve artık yapılan işler ve anlaşmalar çok daha üst seviyeye ulaşmıştır. Oğulların devreye girmesi ile birlikte bizleri daha güçlü bir aile bekliyor ve yapılan işler de bölgede daha fazla ses getiriyor.
Serinin en güzel filmlerinden bir tanesi diyebilirim ve ilk filmi bitirdiyseniz hiç vakit kaybetmende bu filmi de listelerinize dahil edebilirsiniz. The Godfather 2’de Macera ve aksiyon devam ediyor ve tabii bunun yanında entrikalar da filmin en güzel detaylarından bir tanesi. Efsaneler kuşağında bu hafta Baba 2 filmi ile karşınıza çıkıyoruz.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Godfather 2

  Yayın Tarihi:

  20.12.1974

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?