Akıl Almaz Filmini Tek Parça İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 463 Görüntülenme

Akıl Almaz Filmini Tek Parça İzle

Özellikle sıradan filmlerin aksine tamamen ters köşe yapan kurgusu sayesinde etkileyici bir görsel şölen sunmaktadır. Beyazperde üzerinde 3,5 oranına sahip filmin seyirci ile 5 Ağustosta buluştuğunu düşünürsek kısa sürede yoğun bir ilgi ile karşılaştığını görebiliriz. Filmin orijinal adının Unthinkable olduğu ve yönetmen koltuğunda ise Gregor Jordan’ın oturduğunu iletmemizde fayda var. Gerilim alanında yarışan filmin ABD çıkışlı olduğunu hatırlatmak isteriz.
Filmin konusunda ülkeyi bölmek isteyen bir terörist unsurun 3 nükleer bombayı gizlemesi ile başlıyor. Bu süreçte Yusuf isimli kahraman ise video kaydı ile olayı kanıtlıyor ve yetkililer heyecanlanmaya başlıyor. Yerleri tespit edilmemiş bombaların hazırlanma sürecine iki gün kaldığında ise FBI ajanı Helen Brody ve özel bir yargıç durumu öğrenerek bombaların peşine düşüyor. Ardından şans eseri haberlerde Yusuf’un arandığına şahit olduktan sonra soruşturma da derinleşerek siz değerli izleyicileri filmin içine daha da çekiyor. Yusuf’u ilk buldukları yerde bir parmağından yoksun bırakarak kararlılıklarını gösterseler de, Yusuf’un işkencelere karşı özel eğitim almış olması işleri daha çok zora sokuyor. Bakalım hikayenin devamında ise FBI ajanı ve özel sorgu yargıcını neler bekliyor olacak.
Sizleri sürekli olarak ters köşeye yatıracak Akıl almaz filmi, hikayesi ile gerilimin bir an olsun eksilmediği filmin toplam süresi ise 1 saat 37 dakikadan oluşmaktadır. Bu filmde tahminlerinizde çok yanıldığınız zaman ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Unthinkable

  Yayın Tarihi:

  26 Mayıs 2010

  Senaryo:

  Peter Woodward

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?